Veggie Náplavka

OHLEDUPLNÝ ŽIVOTNÍ STYL

VEGGIE NÁPLAVKA

Veggie Náplavka byl jeden z nápadů, které přišly skoro samy 🙂  Intuitivně jsem před pár lety cítila, že pořádání eventů, kde by se lidé mohli na jednom místě inspirovat rostlinnou stravou, je přesně to, co bychom s Vegan Fighter měli dělat. 

Díky náhodám, co nikdy nejsou náhody, jsem jednu sezónu kvůli zranění nemohla sportovat. A tak jsem se začla nudit … a první ročník Veggie Vánoc a následně Veggie Náplavky byl na světě. 

Veggie Vánoce jsme pořádali tehdy ještě ve staré budově Orca, vedle projektu Life is porn. A to přímo v prostoru, kde před námi ráno končila jeho bujará party 😉

Veggie Náplavku jsem původně plánovala na Kampě. Na poslední chvíli nám byla zrušená kvůli výstavě UNESCO, která tam paralelně měla probíhat. A jak jsem tak chodila Prahou a přemýšlela jsem o novém místu, došla jsem na Náplavku. Pochopila jsem, že všechno zlé je pro něco dobré – a že tohle je To místo. 

Od té doby jsme s Vegan Fighter Veggie Náplavku postavili od nuly, a vybudovali do jedné z největších evropských akcí. Víc třeba v článku, který o nás napsal Forbes. 

Po pár letech jsme přidali Planet Fest, a Vegan Expo: Vegan Future. 

Aktuálně tedy pořádáme čtyři eventy: Veggie Náplavku, Veggie Vánoce, Planet Fest a Vegan Future. Během Covidu jsme odvysílali jednu edici Veggie Vánoc online – a jsme připraveni vymýšlet další aktivity.  

Napadá vás spolupráce?

Ozvěte se, probereme to a třeba společně něco vymyslíme!

    Start typing and press Enter to search