FIREMNÍ ROZVOJ MIMO KANCELÁŘE, V PŘÍRODĚ A WELLNESS

Firemní rozvoj může přinášet zajímavější prožitky, než sezení v zasedačkách – části programu s rozvojovými tématy střídáme v podobných programech s pobytem v přírodě, wellnessech nebo jiném netradičním prostředí. Vaši lidé si tak nejen odpočinou, více se poznají, ale efektivněji se naučí i to, co zrovna potřebujete.

Vy tak můžete efektivně propojit firemní rozvoj s teambuildingy – spolu s kolegy vám rádi navrhneme typ programu ušitý na míru právě vám.

Krásné prostředí uprostřed přírody mimo obvyklé místo, kde se vaši lidé denně potkávají, a k tomu relax ve wellness vytváří dokonalé předpoklady pro intenzivní rozvoj a odpočinek vašich lidí v jednom.

Pozitivní prožitek podle zkušeností mnoha týmů z poslední doby výrazně zvyšuje transfer i míru zapamatovatelných poznatků a dovedností.

Vedle základních témat zaměřených na zvyšování výkonu i spokojenosti v manažerských, vedoucích i specializovaných pozicích, si můžete vybírat také z některých specifických témat.

Těmi jsou například ženský leadership, mileniálský leadership, podpora integrace odlišností týmu, ale i práce s intuicí, pravou hemisférou, nevědomím např. v praxi HR týmů, nebo specifické stupně rozvoje pro vysoce exponované nebo zkušené leadery.