O mně

Snažím se žít vědomě a inspirovat k tomu ostatní 

Působím jako psycholožka, moje cesta mě vedla od klinické psychologie k jungiánské psychoterapii. V posledních letech víc pracuji jako lektorka, věnuji se firemnímu rozvoji. V online formě v projektu Rozvoj Online, v osobní podobě se věnuji výběru a rozvoji, někdy v kombinaci s pobytem ve wellness a retreat centrech. Přednáším na University of New York Prague, konzultuji pro velké společnosti. 

Ve veřejném prostoru také pracuji s tématy psychologie a vztahu ke zvířatům a planetě. 

To i proto, že moje druhá profesní linie patří propagaci ohleduplného životního stylu, od roku 2010 jsem Co-Founder projektu Vegan Fighter, se kterým pořádáme jedny z největších evropských vegan eventů jako Veggie Náplavku. Aktuálně pracuji také ráda na medializaci ochrany zvířat a přechodu světa na alternativní zdroje výživy, moderuji Vegan Fighter Talks. 

Mnoho let působím v bojových sportech. Závodně v thaiboxu, vyhrála jsem MČR, greplingu, amatérsky v MMA. Bojové sporty vnímám jako intenzivní oblast vlastního rozvoje, a to nejen fyzického. Přednáším na UNYP sportovní psychologii. 

Další vzdělávání

Psychoterapeutický výcvik - Analytická psychologie

ČSAP, 5 let

Výcvik koučinku

EMCC, 1 rok

Psychodiagnostické metody

Certifikace pro mnoho psychodiagnostických metod - Hogan, MBTI, VTS, FEAST

Specializační výcviky

Krizová intervence, Life Transformational Coaching, ale i Nutriční specialista, Fitness trenérka, Trenér Muay Thai III. třídy a další

Reference

Napište mi

    Co mně v životě naplňuje

    Ať už rozvoj, všechny aktivity pro zvířata a planetu nebo bojové sporty jsou zároveň mými koníčky. A tím, kde nacházím flow a energii. 

    Mimo to miluji poslední roky život na vodě na své lodi. A miluji taky trávit chvíle ve společnosti zvířat, ať už těch, co s námi žijí, tak i těch zachráněných, žijících v azylech. Učí mne ještě větší spojení s přírodou a respekt k osobnostem zvířat. 

    Start typing and press Enter to search